Krepšelis - 0.00 €

Ar puslapyje parduodamos prekės yra naujos ?

Taip, puslapyje parduodamos prekės yra naujos, originaliuose įpakavimuose;

Ar būtų galima derėtis dėl prekių kainų ?

Dėl prekių kainų derėtis būtina.

Kaip vykdomas atsikaitymas už prekes ?

Už prekes galite atsiskaityti dviem būdais:

Pirmas būdas – sumokant išankstiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. Sumokant šiuo būdu, siuntimas nieko nekainuos, jei prekės kaina viršys 50 EUR.

Antras būdas – atsiimant prekes. Šiuo atveju siuntimas Jums kainuos papildomai 10%.

Puslapyje nerandu sau reikiamos prekės ?

Gali būti, kad puslapyje nerasite reikiamos prekės, todėl teirautis galite telefonu 8 699 83887, arba elektroniniu paštu info@powertools.lt

Kokiu būdu pristatomos prekės Lietuvoje ir kiek tai kainuoja ?

Prekės siunčiamos Lietuvos paštu www.post.lt, siuntų tarnybų arba autobuso stočių siuntų tarnybų paslaugomis pasirinktinai. Pristatymas įvykdomas per 2-3 darbo dienas. Už prekes galima atsiskaityti ir pristačius siuntą. Standartinė prekių pristatymo kaina 3-6 EUR priklausomai nuo prekių svorio, tačiau perkant prekių ne mažiau kaip už 100 EUR pristatymas Jums nieko nekainuos. Norimos prekės Jus tikrai pasieks, nesvarbu ar gyvenate mieste, ar nuošaliame vienkiemyje.

Ar pirkti www.powermotors.lt yra saugu ?

Mes orentuojamės į ilgalaikius abipusiai naudingus santykius ir nekuriame vienadienių verslų. Internetinė parduotuvė dirba jau penktus metus, todėl galite būti tikras (-a), kad joje pirkti saugu. Veikla vykdoma Ryčio Akelio individuali įmonė į.k. 151025768, a.s. LT38 7044 0600 0207 3953, bankas SEB.

Kas bus, jei detalė man netiks ?

Jei detalė Jums netiks, mes pakeisime ją į kitą Jums tinkančią dalį, arba gražinsime pinigus. Į teisingą klausimą Jums bus duotas teisingas atsakymas. Jei neesate tikras (-a), kad detalė Jums tiks, drąsiai teiraukitės ir mes Jums padėsime kuo galėsime.