Krepšelis - 0.00 €

Sveiki atvykę į mūsų virtualų ofisą ! Parduotuvė dirba be išeiginių dienų, 24 valandas per parą ! Pas mus rasite didelį kokybiškų prekių asortimentą, malonų ir profesionalų aptarnavimą, be to Jūsų išsirinktas prekes Jūs gausite savo nurodytu adresu. Klientas visada stengiasi rasti optimalų prekių ar paslaugų kainos ir kokybės santykį. Šioje internetinėje parduotuvėje www.powermotors.lt mes stengiamės pasiūlyti aukštos kokybės gamintojų prekes ir išlaikyti klientui palankų kainos, bei kokybės derinį.

Jau penkis metus dirbame Jums. Mūsų specializacija yra būtent pjūklų dalys, todėl esame didžiausia tokio tipo internetinė parduotuvė Lietuvoje. Sukaupėme daug patirties apie detales, jų kokybę ir technikos remontą, visada džiaugsimės galėdami Jums padėti išsirinkti prekes ir patarti remonto klausimais.

Veikla vykdoma Ryčio Akelio individuali įmonė į.k. 151025768, a.s. LT38 7044 0600 0207 3953, bankas SEB. Detalesnę informaciją apie mus Jūs visada galite sužinoti paskambinę telefonu 869983887 arba elektroniniu paštu info@powermotors.lt